BUDUJ SI SVŮJ ÚSPĚCH

Hlavním cílem IAODG je zajištění tvé osobní i duševní prosperity. Pokud ti pomůžeme k prosperitě a v osobním rozvoji, zvítězíme všichni. Vytvořili jsme jednoduché, účinné a komplexní programy pro tvůj růst, díky kterým se budeš cítit bezpečně.

Pokud chceš s jistotou budovat svůj osobní úspěch, samotné vzdělávání je důležité, ale samo o sobě nestačí. Potřebuješ nástroje, které ti pomohou danou moudrost nebo dovednost dostat do reálného života. To znamená do podvědomí, do rozhodovacích procesů a do myšlenkových pochodů. K tomu všemu je nutné se obklopit kvalitními lidmi, které Pyramidu bezpečí naštěstí přitahuje. S touto výbavou nástrojů, vzdělávání a komunitou produktivních ochránců a specialistů budeš silnější než kdykoliv dřív. 

Spokojený ochránce

Produktivní ochránce

Tomáš Pečený

Tomáš patří mezi jedny z nejpracovitějších ochránců.  Jak on sám říká: "Pro mě tento program je velmi přínosný, který pomáhá si uvědomit, že rizika jsou, i když si je nepřipouštíme a následně se na ně připravit, to mě dělá odolnější, silnější a jsem si jistý, že mi to pomůže překlenout negativní věci, které nás mohou potkat."

Pracovitost80%
Ochotnost85%
Kamarádství99%
Spokojenost100%

Vše najdeš v této části, klikni a dozvíš se víc