CO UŽ MÁME ZA SEBOU

Produktivní ochránce je člověk, který nemá problém pomáhat a tvořit. Ví jak pomoci, pokud ne, tak má možnost se to naučit, má vždy snahu pomoci druhému členovi týmu, který se ocitl v nouzi, má odvahu a obětavost zasáhnout, aniž by uvažoval o možné slávě nebo nějaké odměně. Aktivně se zapojuje do programu a šíří myšlenku pyramidy bezpečí. Naplňuje svůj život bezpečným obsahem, který ho přežije a dává smysl životu pro své nástupce. Přeje si, aby jeho pomoc byla v souladu s vaší motivací a raduje se za ty, kteří jsou díky jeho pomoci šťastni. Ego jde stranou a je úplně jedno z jakého oboru nebo směru člověk přichází, důležité je chtít se přidat a tvořit. 

Moje základní tajemství k úspěchu přenesené z légie do civilního života pro přežití v dnešní době.

- Pochoduj nebo zemři

V dnešní době je velice těžké zastavit čas a přemýšlet co nám doba přinese. Výraz pochoduj nebo zemři nám může připomínat, že současný způsob života není pro slabé jedince, a kdo se zastaví už rozjíždějící vlak nedožene. Jako legionáři ti pochodují již od roku 1831 dodnes. Nezastavím se, protože jsem unavený, zastavím se až dojdu do cíle a vím, že vše teprve začíná až tam. 

- Bud‘ vždy čistý a upravený

Jak se prezentuješ a jaký je tvůj osobní vzhled do značné míry může i napovídat o tom, jakým jsi člověkem. Čistota i upravenost jsou obrazem tvé disciplinovanosti i jaký vedeš životní styl, který je ovlivněn tvým myšlením a jistotou.

- Bud‘ vždy v kondici

Udržuj svou kondici neustále, a to pomocí jakéhokoliv pohybu. Hýbej části těla pravidelně, doplňuj je při cvičení v celek a využij také svůj pohybový potenciál v tréninku i v životě na maximum. Trénink směřuj na dynamiku, stabilitu, mobilitu, vytrvalost a rychlost. A pamatuj, že o své tělo stejně jako o každý jiný stroj musíš pečovat, abys dorazil do svého cíle.

- Svůj úkol dotáhni vždy až do konce

Věř, že každý tvůj okamžik je dokonalý sám o osobě, a abys dotáhl své úkoly vždy dokonce, potřebuješ ovládat svá rozhodnutí, být pánem svého času a nenechat se odradit ostatními. Potom nebudeš mít problém dotáhnou cokoliv až do konce.

- Bud‘ silný, odvážný, věrný a čestný

Kvalita našeho já je přímo ovlivněna kvalitou našeho vědomí. Uvědomění připravuje obsah o spolehlivosti a vážnosti našeho chování. Jednej s dobrými myšlenkami a radost tě bude doprovázet.

Vznik IAODG video CZ

Klikni na vlaječku

Portugalská verze

Francouzská verze

Anglická verze

Novinky, nabídky, pomoc a bezpečí přímo na váš email: