Objednávka Příručky Produktivního ochránce

VAŠE ÚDAJE JSOU V BEZPEČÍ

Garantuji Vám 100% soukromí. Pohybujete se na tomto webu pomocí zabezpečeného protokolu https a všechny informace jsou bezpečně šifrovány. Velmi si vážím vaší důvěry a vaše údaje NIKDY nesdělím jiným subjektům. Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí.

 

ZABEZPEČENÁ PLATBA

Vaše platba je 100% zabezpečená a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

 

MÁTE DOTAZ?

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat na emailu info@iaodg.cz nebo na tel. 721 008 942 (na tel. jsem k dispozici dle mojí dostupnosti), v případě mojí absence mi zašlete SMS ajá volám hned jak to půjde zpět.

 

Přijde mi, že strašně lidi tu prevenci a vůbec vnímání okoli lidi podceňují a myslí si, že buď se nic nemůže stát a když se cítí nějak ohroženě tak si chtěj pořídit zbraň nebo nějakou sebeobranu (fyzickou), ale totálně se podceňuje ta teorie (informace) o kterých si plno lidí myslí že jsou nudné. Zde je vše potřebné a díky Stano, tvoje informace jsou moc cenné.
Tomáš Pečený
Pro mě naprosto přínosné informace, u některých opáčko - jsem rád. IAODG sleduju a už teď se moc těším na další akce. Stano, děkuju za Váš čas a Vaši práci.
Josef
Chtěl jsem Vám poděkovat jako vnímatel ze strany veřejnosti za vaši práci. Osobně v tom vidím velký přínos,motivaci a důležité pozitivum v dnešní složité době.
Kopečný Martin

Jsem zde pro Vás 

 

Stan GAZDIK