"PYRAMIDA BEZPEČÍ"

Studium a nabídky jsou zpřístupněné pouze pro registrované ochránce

REGISTRACE PRO VSTUP DO SVĚTA OCHRÁNCŮ

Jmenuji se Stan Gazdik a oboru bezpečnosti a taktické přípravy se věnuji již přes 30 let. Dnes jsem schopen vám předat architekturu a vše potřebné pro vaši ochranu, prevenci, připravenost a bezpečí pro dnešní dobu. Jsou to mnou osobně načerpané zkušenosti za dobu mého působení u české armády i v cizinecké legii, a také v průběhu předávání zkušeností formou seminářů a výcviků po celém světě. Je nutné začít chápat a uvědomovat si, že opravdové štěstí bez bezpečí a týmu ochránců nenajdete.

PYRAMIDA BEZPEČÍ

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pyramida Bezpečí - Produktivní ochránce

Snažit se pomoci někomu a vědět jak, kdo je v nouzi, mít odvahu a obětavost zasáhnout, aniž bychom uvažovali o možné slávě nebo nějaké odměně, by mělo být součástí každého zdravého jedince. Je nutné pochopit, že pokud táhneme za jeden provaz, tak máme vždy větší šanci na přežití.

Člověk si dnes v každodenním životě uměle vytváří všemožné varianty překážek a učí se je překonávat. Je to právě tak, pouze na rozdíl od sportu, že je člověk sám sobě trenérem, proto také sám sobě klade zvýšené požadavky na svou ostražitost, stává se produktivním ochráncem, ale musí jít s dobou a své techniky neustále modernizovat. Změna situace je v rukách samotných lidí, všechno závisí na převládající volbě každého člověka.

 

Co získáte?

Mým snem je, že vše, co a jak dělám, je pro změnu dnešního světa v něco nového, věřím v efektivní způsob bezpečného myšlení. Myšlení a chování jedinců měním tak, že dávám svým programům srdce, všechny jsou jednoduché a šité na míru jedincům i skupinám. Prostě vytvářím Pyramidu bezpečí kde se snažím spojit co nejvíce produktivních ochráců a veteránů pro vytvoření vetšího bezpečí a věřím v to, co dělám.

 • Význam
  Schopnosti členů pyramidy bezpečí spočívají v oblasti rozvoje a rozvinutí celosti lidské bytosti a její osobnosti. Je nutné mít ve svých řadách silné osobnosti, které svým výchovným ideálem dokáží předat své znalosti a zkušenosti.
 • Osobnost
  Osobnost se vyvíjí po celý náš život a teprve naše činy ukáží, kdo doopravdy vlastně jsme. Po většinu našeho života jsme vedeni k nedůvěře a úzkosti, je jenom na nás, jak se rozvineme a svým rozhodnutím zvolíme také svoji cestu. Přiznejme si, jaké to bylo, kdy jsme zažili pocit vyplašenosti z naléhavé nutnosti věci nebo situace, kterou jsme naší nevědomostí nedokázali ovlivnit nebo vyřešit.
 • Nebýt ovce
  Nechci být jedinec nebo skupina, která svoji rutinou v nevědomosti přispívá k panice s nedozírnými následky. Chci objevit novou cestu k vyšší jistotě bezpečí. Pyramida bezpečí přispívá k řešení problému v nedostačené připravenosti obyvatel a při zvládání krizových situací, sebeochranu a efektivní vzdělání v oblasti bezpečnosti.
 • Je čas
  DNES pokud již nemáme žádné ambice v rozvoji sami sebe, nemůžeme vnucovat osobní nenaplněnost ani svým dětem. Zde jsou kořeny neúspěchu výchovy a zanedbání sebe.
 • Ochrana v zahraničí
  Při cestách do zahraničí se může kdykoliv cokoliv přihodit, je vhodné mít v místě, kde se momentálně nacházíme pomoc místního produktivního ochránce.
 • Pracovní nabídka
  Produktivní ochránci si navzájem pomáhají a to i vytvářením nových pracovních míst pro ty, kteří hledají uplatnění.
 • Dovolená snů
  Je hodně ochránců, kteří mohou nabídnout prostory na výměnný rekreační pobyt.
 • Výcvik
  Předávámé naše načerpané zkušenosti pouze členům Pyramidy bezpečí.

Nebezpečí, bolest i neúspěch, je nepřítel mého života. Nyní odmítám tuto minulost a jsem připraven přijmout moudrost a zásady bezpečnosti, které mne vysunou ze stínu hrůzy a rozsvítí pro mne postavení a štěstí daleko za hranice mých bájných snů. Zlaté jablko ze zahrady štěstí se mi nebude zdát, ničím větším než spravedlivou odměnou. Musím se v čase, který mi je vymezen na tomto světě, cvičit v umění ochrany a pomoci, které mi dodá uspokojení a pocit bezpečí. Chci se stát produktivní ochráncem.

Reference

Vy jako člověk jste dosáhl vytýčeného cíle, kterého dosáhne jen hrstka lidí na světě, z toho plyne určitý respekt vůči Vám, zkušenostem atd. Pro lidi, kteří uznávají pojmy jako pohyb, disciplína, hrdost, odvaha, spravedlnost, armáda, Policie, vlast atd. jste určitým vzorem. Je dobře, že učíte lidi, firmy ať je to obrana, manipulace se zbraní, pohyb atd. Ve Vašem myšlení není patrná žádná agrese, namyšlenost, extrémismus, máte podnikavého ducha a svoji firmu rozvíjíte ve všech směrech, jedním slovem jste Profesionál.
Mgr. Jan Veselý
Co si myslím o vaší aktivitě je to, že je určitě prospěšná a užitečná, protože bezpečí lidského života se nedá vyvážit penězi, je dobré, když vaši výukou i znalostí obohatíte další lidi, kteří hledají a doposud nenašly opravdový smysl pro pomoc potřebným, tedy mám za to, že i vy přispíváte formou ochrany k pomoci druhým a to se cení.
Petr Šebek
Myslím si, že tato Vaše aktivita je velmi prospěšná a pokud mohu poprosit setrvejte ve svém úsilí. Ukazujete lidem svět, kde oni hrají hlavní roli a kde zjišťují, že se nemusí jen vézt, ale mohou být aktivní jak sami k sobě, tak i k okolí.
Karel Telíšek

Bezpečné návyky jsou klíčem k bezpečí a úspěchu, proto mým prvním návykem, který budu dodržovat a který předchází všem ostatním je: Vypěstuji si dobré bezpečnostní návyky a stanu se jejich otrokem. Chci se stát produktivním ochráncem a chci být přínosem pro společnost a být vzorem pro své děti. 

PYRAMIDA BEZPEČÍ

Zjistím, že na každou nebezpečnou situaci, ve které se ocitnu nebo kterou budu muset řešit, reaguji tak jak mi to přikázali bezpečnostní návyky, a moje chování a reakce mi brzy přestanou činit obtíže, jelikož pravidelným tréninkem se reakce stává snadná. Stávám se otrokem svých bezpečnostních návyků, jsem produktivním ochráncem.

Měsiční částka v přepočtu 200,- Kč je pouze symbolická, jde o nalezení správného směru, sjednocení ochránců, předání pomoci, radosti a žít bezpěčný a štastný život.

Web obsahuje tyto základní rubriky a činnosti

AKCEOchránci se zapojují do aktivních činností a to celosvětově.
POMOCPomáháme lidem, kdy prosperita a přímá pomoc ochránců pro tebe a tvojí rodinu. Pomáháme si jelikož v týmu je vždy větší síla. 
DARYNabídneš dar a od toho okamžiku získáváš skvělý pocit, který posiluje tvou imunitu, a hlavně tímto darovacím aktem zlepšuješ svět.
STUDIUMV komunitě ochránců dbáme na kvalitní studium, které je obrazem získaných zkušeností v terénu. Jedinečné studium v oblasti prevence a bezpečí. Předměty jako pyramida bezpečí, bezpečností návyky zde pochopíte jak získat úspěch, bezpečností přísahy zde pochopíte jak být efektivní, teorie bezpečnosti, psychologie přežití, taktika, mnoho výukových videí fitness, střelecké, praktické a motivační rubrika. To vše naleznete ve studiu registrovaných produktivních ochránců.
VÝZVYLidé v dnešní uspěchané době dávají přednost dálkovému kontaktu a to co mají na dosah je jim lhostejné a stává se opomenuté. Proto je nutné si dát výzvy, které nejsou naší každodenní rutinou. 
ADRESÁŘSeznam všech veteránů, aktivních ochránců a ochránců, kde může komunikovat pouze mezi sebou.
MAPA KOMUNITYSeznam všech doporučených služeb určené výhradně pro produktivní ochránce.

Studium ochránců je velmi obsáhlé

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Vaše údaje jsou v bezpečí

Garantuji Vám 100% soukromí. Pohybujete se na tomto webu pomocí zabezpečeného protokolu https a všechny informace jsou bezpečně šifrovány. Velmi si vážím vaší důvěry a vaše údaje NIKDY nesdělím jiným subjektům. Vaše data jsou u mě zkrátka v bezpečí.

Zabezpečená platba

Vaše platba je 100% zabezpečená a probíhá přes ověřenou platební bránu GoPay s šifrováním SSL.

Máte na nás dotaz?

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte mě kontaktovat na emailu info@iaodg.cz nebo na tel. 721 008 942 (na tel. jsem k dispozici dle mojí dostupnosti), v případě mojí absence mi zašlete SMS a já volám hned jak to půjde zpět.

Jen pro ty, co to myslí vážně

Snažit se pomoci někomu a vědět jak, kdo je v nouzi, mít odvahu a obětavost zasáhnout, aniž bychom uvažovali o možné slávě nebo nějaké odměně.

Pracovní nabídka

Spojujeme ochránce po celém světě a ty máš šanci se posunout dál. Produktivní ochránci si navzájem pomáhají a to i vytvářením nových pracovních míst pro ty, kteří hledají uplatnění.

Profesionalita

Nemám znalosti ani zkušenosti. Odpověď je snadná, zde v pyramidě bezpečí získám zásady, které mne povedou mojí cestou ochránce. Naučí mě spíše, jak nedělat zbytečné chyby než jak být superhrdinou. 

Přímá pomoc

Ano mám touhu pomáhat, budovat lásku a chci zůstat jako originál. Naplňujme naše životy bezpečným obsahem, který nás přežije a dejme smysl životu pro naše nástupce.

Studium

Jedinečné obsahy pouze pro členy vytvořené profesionály se zkušenostmi z terénu, kteří se zde s vámi podělí o své know how. 

Ochrana v zahraničí

Při cestách do zahraničí se může kdykoliv cokoliv přihodit, je vhodné mít v místě, kde se momentálně nacházíme pomoc místního produktivního ochránce.

Dovolená snů

Je hodně ochránců, kteří mohou nabídnout prostory na výměnný rekreační pobyt.

Pyramida bezpečí

Věřím v ni, i přesto, že ji nevidím. 

Registrace a vstup do světa ochránců

Registrace ochránce
2 904 Kč

Vše co potřebuješ pro tvůj osobní rozvoj

Způsob platby
Celková cena2 904 Kč2 400 Kč bez DPH