INTERNATIONAL ASSOCIATION OPERATIONAL DEFENCE GROUP Ltd.

SECURITY – Team IAODG

Ve středu 13.6. 2018, jsem měl možnost zúčastnit se aktivit v oblasti ochrany a doprovodu celebrit. Zde se potvrzuje, že IAODG je opravdu mezinárodní organizací a má kontakty po celém světě. STANO GAZDIK mě nejprve seznámil se šéfem ochrany a zabezpečení pro Ozzyho Osbourna a jeho dlouholetým přítelem Darrenem N. Byl to velice charizmatický člověk a bylo znát , že ten pán už má za sebou hodně velkých akcí a jen tak ho něco nerozhodí. Darren nás provedl zákulisím ochrany a bezpečí klientů. Seznámil nás s osobními strážci Ozzyho Osbourna, Johnnyho Deppa a všichni jsou velice zajímaví lidé, klidní a nenápadní. Jde vidět, že kluci už mají něco za sebou, jsou to převážně bývalí vojáci nebo policisté.

Později jsem měl tu čest povečeřet s nimi u jednoho stolu, pro mě zážitek nezapomenutelný. Byl tam s námi také klavírista od Ozzyho, produkce a zabezpečení. Darren se o nás celou tu dobu staral, měl toho dost na práci a bylo zajímavé dívat se a poslouchat jak si Stano s Darrenem dobře rozumí, vyprávějí si zážitky a jsou to prostě profíci.

Co mě hodně potěšilo a jsem hrdý být členem IAODG TEAMu, protože když jsme přišli, tak nás poznávali lidi ze zákulisí ochranek atd. dokonce bylo pár foto, které dával Stano Gazdik a těšilo mě, že znají firmu IAODG ne jenom v civilním a vojenském sektoru, ale i v téhle branži. Musím říci, že jsme byli chvílema středem pozornosti. Moc jsem si to užíval být vedle velikánů jako je Stano a Darren i Ozzyho ochranky. Místy jsem si připadal jak ve filmu, ale to je vedlejší. Měl jsem tu čest stát s úzkým osobním doprovodem Ozzyho Ozbourna, kde jsem dostal patřičné instrukce, vysílačku a zbytek už na byl mě. Stano si pohovořil i s Johnnem Deppem rozhovor proběhl francouzsky, což Johnna velice potěšilo a byl sám velice poctěn Stanovou návštěvou.

Stano mu předal ocenění, challenge coin IAODG. Johnny Depp byl velice potěšen. Poté následovalo setkání a pamětní focení s Ozzym Osbournem + týmové foto samozřejmě. Měli jsme tu možnost pobývat v zákulisí koncertu a to přímo na podium a vidět ochranu i produkci při koncertu z druhé strany, velice zajímavé. Je to zajímavá a časově náročná práce.

Pro mě to byla veliká životní zkušenost. Byl jsem moc rád, že jsem mohl být toho součástí a děkuji tím to Stanovi Gazdikovi, že se mi věnuje a pomáhá mi rozvíjet se dál.

Adam Kaczko
Instructor IAODG

Stan Gazdik
Zakladatel IAODG ACADEMY
Komentáře