+420 721 008 942

info@iaodg.cz

STUDIUM KOMUNITY OCHRÁNCŮ

0
Ochránců
Se již zapojilo do studia

Vánoční období

15.12.2021 9:37

10 novoročních předsevzetí ochránce: Jedinou příčinou všeho zla na zemi je: „To je moje!“ Pokud si myslíte, že jste tím, za koho vás označují vaši… Zobrazit celé

10 novoročních předsevzetí ochránce: Jedinou příčinou všeho zla na zemi je: „To je moje!“

Pokud si myslíte, že jste tím, za koho vás označují vaši přátelé či nepřátelé, zjevně nevíte, kdo jste. Produktivní ochránci myslí a chovají se odlišně. Povinností ochránce je být. Ne být někdo, ne být nikdo, neboť v tom tkví chtivost a ctižádost. Ne být tím či oním a vidět vše jen průzory, ale pouze být.

  1. Poděkovat každý den, za to že jsi
  2. Nemyslet na to, to je moje
  3. Zjistit, kdo opravdu jsi
  4. Chovat se jako ochránce
  5. Chci být
  6. Chtít dobrovolně a naplno prožít každý den
  7. Každý den odměnit někoho láskou a učinit ho šťastným
  8. Mít vůli a odhodlání po změně
  9. Mít vytrvalost
  10. Poděkovat za to, že jsi byl
Skrýt

Vyplň si své cíle pro rok 2022

Z bezpečnostního hlediska tedy nemá smysl se ptát, zda se „to” stane. Účelnější je v tomto případě kladení otázek typu: kdy, kde a jak se „to” pravděpodobně stane? A jak jsme připraveni? Odpověď na poslední otázku není v žádném případě jednoduchá.

Z tohoto důvodu chci předat základní informace k vytvoření si vlastní osobní produktivní ochrany, která vám určitě ne jednou dokáže zachránit váš život i život vašich blízkých.

Snažit se pomoci někomu, kdo je v nouzi, mít odvahu a obětavost zasáhnout, aniž bychom uvažovali o možné slávě nebo nějaké odměně, by mělo být součástí každého zdravého jedince.

Člověk si dnes v každodenním životě uměle vytváří všemožné varianty překážek a učí se je překonávat. Je to právě tak, že je člověk sám sobě trenérem, proto také sám sobě klade zvýšené požadavky na svou ostražitost, stává se produktivním ochráncem, ale musí jít s dobou a své techniky neustále modernizovat. Změna situace je v rukách samotných lidí, všechno závisí na převládající volbě každého člověka.

Příčina jakéhokoliv konce je ukryta v počátku i v průběhu každé cesty.

,,Dej člověku jednu techniku a pomůžeš mu v jedné situaci. Nauč ho takticky přemýšlet a poskytneš mu ochranu na celý život".
Stan Gazdik

Novinky, nabídky, pomoc a bezpečí přímo na váš email: