STUDIUM KOMUNITY OCHRÁNCŮ

Téma dne

3.7.2021 12:00

Pyramida bezpečí se rozrůstá o několik specialistů a produktivních ochránců. Vše naleznete v mapě komunity. Pracuji na aplikaci která spojí ochránce celosvětově.  Zobrazit celé

Pyramida bezpečí se rozrůstá o několik specialistů a produktivních ochránců. Vše naleznete v mapě komunity. Pracuji na aplikaci která spojí ochránce celosvětově. 

Skrýt

Vítáme nové produktivní ochránce

Karel Hašler - Praha
Mgr. Martin Hašek - Praha
Miloslav Holý - Kytín
Bc. Hynek Čech - Praha

Z bezpečnostního hlediska tedy nemá smysl se ptát, zda se „to” stane. Účelnější je v tomto případě kladení otázek typu: kdy, kde a jak se „to” pravděpodobně stane? A jak jsme připraveni? Odpověď na poslední otázku není v žádném případě jednoduchá. Z tohoto důvodu chci předat základní informace k vytvoření si vlastní osobní produktivní ochrany, která vám určitě ne jednou dokáže zachránit váš život i život vašich blízkých.

Snažit se pomoci někomu, kdo je v nouzi, mít odvahu a obětavost zasáhnout, aniž bychom uvažovali o možné slávě nebo nějaké odměně, by mělo být součástí každého zdravého jedince.

Člověk si dnes v každodenním životě uměle vytváří všemožné varianty překážek a učí se je překonávat. Je to právě tak, že je člověk sám sobě trenérem, proto také sám sobě klade zvýšené požadavky na svou ostražitost, stává se produktivním ochráncem, ale musí jít s dobou a své techniky neustále modernizovat. Změna situace je v rukách samotných lidí, všechno závisí na převládající volbě každého člověka.

Příčina jakéhokoliv konce je ukryta v počátku i v průběhu každé cesty.

,,Dej člověku jednu techniku a pomůžeš mu v jedné situaci.
Nauč ho takticky přemýšlet a poskytneš mu ochranu na celý život".
Stan Gazdik

Novinky, nabídky, pomoc a bezpečí přímo na váš email: