PRODUKTIVNÍ OCHRÁNCE

VÁŠ PRŮVODCE A PŘÍRUČKA, KTERÁ DOKÁŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT ! 

PRAKTICKÁ PŘÍRUČKA v PDF

Shrnul jsem pro vás ty nejdůležitější teoretické informace do této jedinečné příručky Produktivního ochránce a to není ještě všechno, JEDINEČNÉ BONUSY pro vás ZDE.

Stan Gazdik

autor příručky
Já a můj ochránce otec

Možná si říkáte i vaše povědomí vám neustále zdůrazňuje, že vám se nemůže nikdy nic stát. Znáte pocit, kdy jste potřebovali pomoc, ale nikdo nebyl na blízku.

Je nutné začít chápat a uvědomovat si, že opravdové štěstí bez bezpečí nenajdete.

Dnes vám nabízím
Jednoduchý systém, jak se stát
PRODUKTIVNÍM OCHRÁNCEM

Jsem Stan Gazdik a autorem systému Produktivního Ochránce.

DŮLEŽITÉ

 • Přáli jste si někdy, abyste jste se nikdy nedostali do nebezpečné situace?
 • Možná si říkáte i vaše povědomí vám neustále zdůrazňuje, že vám se nemůže nikdy nic stát...
 • Znáte pocit, kdy jste potřebovali pomoc, ale nikdo nebyl na blízku...
 • Faktem je, že většina lidí, kteří si říkají mě se to netýká“, ve skutečnosti jenom neznají strategii produktivní ochrany, díky které by si dokázali sami v nouzi poradit...
 • Mnohem větší užitek může přinést člověk, jako Osobnost, sobě a společnosti tehdy, když se sám stane příkladem pro ostatní.

Jak získat kvalitní osobní systém ochrany, co je pro vás důležité chránit (ať už jsou to vaši blízcí, rodina, domov nebo klient)

Přelomovou strategii Produktivního Ochránce, která vám pomůže pochopit a udělat za pár dní více, než jste doposud udělali… zažijete pocit dobře odvedené práce a váš ochranný systém vám umožní žít bezpečně.

Jednoduchý princip, díky kterému naleznete své pravé hodnoty… bezpečí pro vaše blízké, věřit v to co děláte, poznat komunitu ochránců a najít své osobní uplatnění.

Nakolik je mi známo, v současné době je velký nepoměr mezi „těmi, kdo mají sílu“, a „těmi, kdo vědí“. Těch prvních je příliš mnoho a těch druhých se výrazně nedostává.

Otázka zní: Jak je pro vás dnes důležité znát kvalitní systém produktivní ochrany, bezpečně žít a užívat si ?

Často si to neuvědomujeme, ale faktem je, že svět se za posledních 40 let hodně změnil. Místo, aby zaběhnuté strategie naši ochranu zajišťovali, výsledkem je často pravý opak, a v dnešním světě jsme neustále pod tlakem možného násilí. Hranice reality jsou známé jen tomu, jehož oko ji sleduje.

Pro koho je příručka produktivního ochránce určena ?

 

Studoval jsem a zároveň měl možnost získat vlastní zkušenosti v nebezpečných zónách, jak už bojových, tak i v normálním civilním životě. Cvičil jsme ochránce, práce bylo čím dál víc, jenže já jsem necítil tu správnou efektivnost, proto jsem hledal a vytvořil produktivní ochranu pro každého jedince.

Zároveň jsem zjistil, že...

Energie máme na každý den pouze omezené množství, a je na nás, jak ji využijete.

A jestliže chceme být vysoce produktivní, dosahovat skvělých výsledků a cítit se dobře, tak musíte dodržovat tyto 2 principy produktivity:

1) Získat dostatečný příjem energie skrze správné návyky a eliminovat zbytečného žrouta energie. 
To znamená zamyslet se, kde a kolik energie denně získáváme…  jaké návyky nám pomáhají energii čerpat, doplňovat… a jaké zlozvyky nám ji zase berou. To, jak se chováme totiž rozhoduje o tom, kolik energie budeme na každý den mít a jak budeme připraveni.

2) Dobře zvážit, čemu svoji energii věnujete — na co zaměříte svoji pozornost. 
Jaké činnosti svou energii věnujete dřív, než vyčerpáte její zásobu pro daný den? Představte si energii jako baterii ve vysílačce. Vydrží vám pouze omezenou dobu a až dojde, je potřeba energii dobít… už nemáte kapacitu dělat něco podstatného, posouvat se v před, či podávat jakýkoliv náročnější výkon… energie chybí a nežli ji doplníte, zvládnete se věnovat jen rutinním nenáročným úkolům a ztrácíte spojení.

Díky pochopení 2 principů produktivity se můj život navždy změnil.

Zbavil jsem se odkládání důležitých věcí, vytvořil si životní styl snů, kdy jsem za poslední rok měl 365 dnů dovolené… cestoval jsem, užíval si dobrodružný život a čas s rodinou, navštívil jsem opět Korsiku a 2REP.

Pokud bych měl říct jen jednu věc, která mě vedla od odchodu z cizinecké legie v roce 2006 až k vytvoření IAODG i mé změny životního stylu, který jsem chtěl vždycky žít, je dnes mým cílem předávat mé nabyté zkušenosti pomoci systému Produktivního Ochránce.

Produktivní ochránce je systém osobní ochrany pro dnešní agresivní dobu, i když si to většina z nás nepřipouští.

PŘÍRUČKA, KTERÁ DOKÁŽE ZACHRÁNIT ŽIVOT ! 

 

Na 120 stránkách naleznete v praxi ověřený systém, který mně (a desítkám dalších lidí) zajistil krok-za-krokem vycítit hrozbu a umět na ní reagovat, ale také:

 • Odhal MAPU produktivního ochránce od A do Z

 • Vyplň si svůj osobní diagram hodnot

 • Zjisti, jaké stupně rizik můžeš očekávat

 • Připrav si osobní NOUZOVÉ zavazadlo s nezbytným jeho obsahem pro přežití

 • Jaká je a o čem je bezpečnostní reakce občana

 • Jaké jsou a jak si vypracovat své analýzy

 • Když někomu ublížíš víš, jaké jsou na to paragrafy

 • Jak si připravit svojí střeleckou připravenost

 • Jedinečný střelecký deník

 • Jaká jsi osobnost, zpracuj své momentální myšlenky

 • Myslel jsi už někdy na svůj osobní evakuační plán

 • Jsi dobrý a chceš byt lepší

 • Pět tajemství legionářů pro přežití

 • Jaké jsou hlavní myšlenky k přežití

A to je jen malý příklad! Příručka je doslova plná postupů a tipů z praxe, které právě teď fungují v oblasti prevence a bezpečí. Jsou to věci, které vám málokdo může předat, protože je jen málokdo zná.

Ale hlavně, celá kniha je napsána..

Speciálně pro ochránce, specialisty, znalce, roboty a také katastrofy

Stejně jako každý nezkušený ochránce i já jsem začal z nuly. Svoji ochranu jsem vytvořil v průběhu mého aktivního života. Vím, že na ulici nejsou žádná pravidla a zákeřné techniky nenajdeme v žádném manuálu. 

Teď je řada na vás. Vytvořte si svojí produktivní ochranu krok-za-krokem..

BONUSY v příručce:

1. - 5 tajemství legionáře pro prežití a větší efektívnost v dnešní době

2. - Jak si připravit své nouzové zavazadlo

3. - Jak si připravit svůj nouzový evakuační plán

4. - 7 hlavních myšlenek pro přežití

5. - Rizika spojené s rozvojem informačních technologií

6. - Dechová cvičení teorie

7. - První pomoc

8. - Odkazy na 40 mojich jedinečných tréninkových, motivačních videií

Chci příručku!

JAK JI ZÍSKÁM?

Jedinečká přiručka pro přežití v dnešní době

 

Dobrý deň, Všetko prebehlo v poriadku. A otázok to by som mal na vás dosť veľa😊. Príručku som prečítal na jedno nadýchnutie. Už to iba pretaviť do života... a naučiť sa to všetko o čom tam píšete. Aj vašu knihu som čítal , super.
Matej Trubačík

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

BONUS

Záznam z webináře Produktivní ochránce

Základní informace o obsahu průvodce naleznete také v záznamu webináře.

Kdo se zapojit do projektu Produktivní Ochránce, zde je jejich recenze.

Hodnocení kurzu
Úvodem bych rád poznamenal několik klíčových skutečností, které ovlivňují mé hodnocení absolvovaného kurzu, respektive které mají vliv na hodnotící kritéria z mého pohledu. Pracuji ve firmě v oblasti energetiky působící v řadě zemích světa, včetně těch bezpečnostně rizikových. Cílem kurzu bylo zlepšit mou připravenost na zvládání krizových situací, se kterými se mohu během pracovních cest setkat, a rovněž eliminovat možná bezpečnostní rizika. Do kurzu jsem nastupoval s jasným cílem, s praktickými potřebami odůvodněnými reálnými skutečnostmi. Stana jsem požádal o spolupráci nejen díky tomu, že jsem jej znal z dřívějších dob, ale především z důvodu jeho unikátních osobních zkušeností z mezinárodních konfliktů a bojových situací. Že se jednalo o správnou volbu, o tom dnes ani v nejmenším nepochybuji. 

Do kurzu jsem tedy nenastupoval pouze pro své potěšení či chuti věnovat se znovu bojovým sportům a technikám pro zábavu. Během kurzu jsem skvěle bavil, to ano, ale především: byla to dřina, která vyžadovala trpělivost, disciplínu a vůli posouvat se dál nejen během samotných tréninkových lekcí, ale i mimo ně. Stano dokáže během výcviku člověka skvěle motivovat svým příkladem, zkušeností a osobitým způsobem výkladu, což mě osobně hodně pomohlo. Ale přejděme k samotnému hodnocení:

Fyzická stránka
Po třech měsících doznala má fyzická připravenost zásadní změny (a nemám tím na mysli jen shozená kila). Moje dynamika, síla a výdrž je zcela neporovnatelná se stavem před začátkem kurzu. Jsem násobně rychlejší, pohyblivější a obratnější. Koordinace pohybů a samotný pohyb v prostoru se od základu změnil. Pro mne osobně to bylo nejznatelnější v závěru pětihodinového praktického taktického výcviku na střelnici, kde je nutné skloubit obratnost, přesnost, orientaci v prostoru s prací se zbraní a parťákem po boku. Výrazně mi pomohla metoda každodenního workoutu, kterou Stano vypracoval během své služby na bojových misích v legii. Pravidelné cvičení v omezeném prostoru, které jsem prováděl i během svých pracovních cest, mne udržuje v permanentní fyzické a mentální připravenosti. Ještě jeden zajímavý detail: procvičují se i oční svaly, čímž se zlepšuje i periferní vidění. Z taktického hlediska k nezaplacení...

Technika sebeobrany
Dobrá fyzická připravenost a získaná dynamika se okamžitě projevila v sebeobranných technikách. Přesný pohyb, práce s těžištěm, schopnost udeřit na správné místo správným způsobem a odpovídající silou - v tomto ohledu cítím, že jsem se výrazně posunul. Po technické stránce mám hodně na čem ještě pracovat a je to do velké míry dáno i mým sportovním základem, který s reálnou bojovou situací má pramálo společného. Každopádně platí, že můj reakční čas se výrazně zkrátil. Začal jsem automaticky reagovat na podněty (postoj, pohyb, krytí atd.). Z hlediska potřeby rychlé eliminace protivníka se změnil způsob a zaměření mé obrany a protiútoku. Nechci se opakovat, IAODG self-defence system vycházející z Pencak Silat je velmi náročný z hlediska preciznosti pohybu a dynamiky, ale jeho efektivita je neskutečná (mohu srovnávat s krav-maga, ale i s bjj a MMA). Chci ve studiu v budoucnosti pokračovat, protože filosofie i technika systému mne naprosto uchvátila. 

Taktická příprava
Z hlediska taktické připravenosti jsem se posunul na zcela jinou úroveň. Mám zautomatizované čtení prostoru a orientaci v něm. Každý pohyb, který dělám, je promyšlený, má svůj důvod. Díky Stanově výcvikové metodě a drilům provádím 80% věcí podvědomě. Způsob vnímání okolí se mi vžil pod kůži a díky fyzické připravenosti se během akce mohu plně soustředit již jen na zcela klíčové podněty z okolí a promýšlení své vlastní taktiky k odražení útoku protivníka. Zbytek jde automaticky. Tím se stávám lepším a rychlejším. 

Řada drilů a cvičení během kurzu jako by zpočátku nedávala smysl. Vše však do sebe zapadlo v závěru kurzu. Během pětihodinového taktického výcviku na střelnici s plnou taktickou výbavou a zbraněmi vše dostalo svůj smysl. Na rovinu říkám, že bez celkové tříměsíční přípravy by bylo nemožné toto (bezpečně) zvládnout. Jste venku, je zima, v balistické vestě, taktické vestě a se zbraní. Přes vybavení nevidíte pod sebe, na vlastní nohy. Jste v permanentním pohybu; plníte úkoly a drily; po boku máte svého parťáka, kterého ale přímo nevidíte, jen cítíte, že je někde okolo a vy musíte pracovat podle naučených týmových pravidel. Soustředíte se na cíl a splnění úkolu, naučené pohyby musí jít samy od sebe. Váš instruktor vás dostává pod tlak, abyste sami odhalili své limity, slabiny. Abyste pochopili, že v krizové situaci nebudete v klidu v tělocvičně s dostatkem času si vše promyslet. Útok bude většinou bez varování, budete po stresem a tlakem, budete muset reagovat rychle a přesně... a o tom byl celý tříměsíční cyklus.

Mé hodnocení kurzu je 10 bodů z 10 možných. Mission completed, očekávání a požadavky beze zbytku splněny. Není to o tom, že by mne kurz za tři měsíce přetvořil na špičkového bezpečnostního profesionála, ale naučil mne, jak přežít a co k tomu potřebuji. Na sto procent chci pokračovat dál, protože se chci posunout ještě dál. Klíčové je, že už vím přesně v čem.

Jako korporátní klient mohu kurz jen doporučit. Z praktického hlediska dostane účastník přesně co potřebuje a více než očekává. Z hlediska poměru náklady vs. výnosy: dobře investované firemní peníze.

A mé doporučení? Kurz IAODG opravdu vyžaduje motivaci a disciplínu. Pokud potřebujete a skutečně chcete získat unikátní taktické schopnosti a dovednosti pro přežití v krizových situacích, jděte do toho. Pokud se chcete pouze bavit, na něco si hrát, vyberte si raději nějaký standardní kurz sebeobrany, kterých je na trhu spousta. 

Slovo na závěr: Stano, díky za trpělivost a za to, že jsi neměl slitování:-), dobrá práce Kuba H.

 

Přiručka produktivního ochránce

Často si to neuvědomujeme, ale faktem je, že svět se za posledních 40 let hodně změnil. Místo, aby zaběhnuté strategie naši ochranu zajišťovali, výsledkem je často pravý opak, a v dnešním světě jsme neustále pod tlakem možného násilí. Hranice reality jsou známé jen tomu, jehož oko ji sleduje.

Díky za váš čas a těším se na stránkách PŘÍRUČKY PRODUTIVNÍHO OCHRÁNCE!
Stan GAZDIK

P.S.: Patříte-li k lidem, kteří přeskakují hned na konec stránky, zde je ve stručnosti celá nabídka:

Přes záplavu urgentních útoků v dnešním moderní světě, začínáme ztrácet opravdové hodnoty bezpečí… nereagujeme na situace tak, jak přicházejí, a přestože děláme čím dál víc, naše výsledky v tom lepším případě nemáme…v tom horším jsme ztraceni.

Zatímco máme pocit, že musíme zlepšit naši připravenost, že nejsme dost produktivní… začneme se bát, stresovat, říkat přátelům a rodině, že “nic se nemůže stát”, trávíme víc času v práci, až jednoho dne prostě definitivně pochopíme, že nevlastníme žádnou osobní ochrannou produktivitu.

Proto pokud víme o možných útocích, je vždy možné podniknout protiúder. Je to jako u výzvědné služby. Pokud očekáváme, že budeme čelit protivníkovi, který je mnohem silnější než my, musíme znát množství a kvalitu jeho sil, jejich rozmístění, jeho taktiku a postupy, abychom mohli vytvořit operativní protiútok. To potom zvyšuje naše šance na vítězství. Vše najdete v příručce produktivního ochránce.