ZJISTI KDO JSI

Již prošlo 0 Ochránců

ONLINE TEST IAODG
PRODUKTIVNÍ OCHRÁNCE
Jak je na tom vaše PREVENCE?

(Který ze 4 typů ochránců vystihuje vaši připravenost?)

Jak důležité je nalézt smysl kvalitní ochrany a života, abychom žili déle a lépe.

Bojovat za sebe a svůj rodinný kruh, aneb existencionální ochranná frustrace se objevuje, když je smysl života nepřítomný nebo pokřivený. Člověk nepotřebuje klidnou existenci, ale nějakou výzvu, kvůli níž by rozvinul své schopnosti a bojoval za svoji ochranu.

Cítím se slabý aneb jak najít smysl bezpečného života a mít prostor, jak tuto prázdnotu zaplnit. Je nutné proměnit své cíle v činnost, kdy se ve stáří budeme dívat zpět s klidem a spokojeně. Nebudeme přehlížet ty, kdo ještě svoji ochranu nenalezli, protože budeme mít spoustu poznatků a zkušeností, které nám dokážou, že jsme žili pro něco a k něčemu.

Bylo by dobré si na konci svého života říct, že můžeme na svůj život shlížet s poklidem, že náš život byl naplněný smyslem a všemi svými silami jsem se snažil ochránit, to v co jsem věřil. Jednal jsem, jak nejlépe jsem dovedl, pro své děti i manželku jsem udělal to nejlepší, co jsem mohl. Můj život je výhra.

Dnes toto vše nebrání v tom, abychom hlavně dělali něco pro svůj budoucí národ. Dnes to jsou naše děti, zítra to budou naše vnoučata a pokud nám čas dovolí poznáme i pravnoučata, to je naše vize pro budoucnost.

Princip učení:

ŘEKNU = ZAPOMENETE    UKÁŽU = ZAPAMATUJETE SI    ZAPOJÍTE SE = POCHOPÍTE

Bojovat proti sedavému způsobu života je snadné, několika málo změnami ve svých zvyklostech a s trochou silné vůle tohoto můžeme dosáhnout.

Proto je nutné:

  • Znát, co dělat.
  • Znát, jak to dělat.
  • Znát, jak dobře to děláme.
  • Znát, svůj cíl
  • Mít náročné výzvy