LEGYM IAODG

Za úspěchem tohoto konceptu LEGION GYM neboli cvičíme podle legionáře stojí zakladatel společnosti IAODG s.r.o. Stanislav GAZDIK - nadšený sportovec, legionář a válečný veterán. První aktivity výcviku se datují od roku 2006 v Praze po jeho návratu z cizinecké legie, kde strávil 15 let. Kurzy jsou vedeny v pozitivním, přátelském a především nesoutěživém prostředí tak, aby se pohybem rozvíjela nejen motorika těla, ale aby se stimuloval i technický rozvoj cvičenců v oblasti prevence a bezpečnosti.

HISTORIE

Chceme být silní a proto cvičíme jako legionáři. Naší prioritou je motivovat cvičence k tomu, aby dosáhl svého vlastního, realistického cíle s naším heslem: “Dělej to, co ti tělo dovolí.” Více než desetileté zkušenosti umožňují nám a dalším pracovat dle komplexní metodiky, na jejímž základě jsou sestavovány tréninkové plány lekcí, které na sebe navazují a umožňují cvičencům se postupně zdokonalovat. Cvičenci tak získávají sebejistotu a důvěru ve své schopnosti, kterou si v sobě ponesou po celý život.

Hlavním bodem také je, že fitness centra nebere ohled na děti a dospívající. Výchova juniorů, kteří berou trávení volného času sportovní aktivitou jako přirozenou součást života, je hlavní naší prioritou. Myslíme na jejich budoucnost. LEGYM je právě speciální fitness pro mladé sportovce a není v žádném případě pouze dětským koutkem pro odložení dítěte. Rodiče jsou dnes naopak ochotni se efektivně postarat o zdraví svých dětí. Junioři jsou pro nás prioritou a jejich zájem stále stoupá, díky naší nabídce speciálních pohybových programů a správného žití. LEGYM je zde proto, aby si junioři oblíbili již odmalička pohyb, fitness aktivity, ale také aby si osvojili zdravý životní styl a cítili se bezpečně v dnešní agresivní době. Tato cesta je klíčem k úspěchu naší mladé generace, kdy si junioři přenesou správné návyky i do dospělosti.

KONCEPT

Populace v ČR se stává z větší části obézní a tento stav se každým rokem prohlubuje. LEGYM je možností pro širokou veřejnost a hlavně pro mládež jak se více hýbat a bojovat proti nadváze, v horším případě obezitě. Nadváha není pouze estetický, ale i sociálním a zdravotním handicap. V moderní společnosti, kde maximální výkon a tělesné zdraví jsou dominantními hodnotami, je nutné již zařadit tyto aktivity do kvalitních pohybových programu školství.

LEGYM je možnost, jak si přivlastnit lásku k pohybu a práci s vlastním tělem. Naším cílem je změnit váš život i životní styl k lepšímu. Tělo vám to vždy několikanásobně vrátí zpět, pokud o něj budete správně a pravidelně pečovat. Naše programy vám umožní transformaci těla i ducha pro získání pravé vášně a správné komunikace s vaším tělem. Váš životní styl bude zajímavější a to se projeví po velmi krátké době s úžasnými změnami vašeho fyzického vzhledu.

Je nám známo, že lidé mají nejčastější výmluvu a to “Nemám hodně času atd.“ Náš koncept je naprogramován na 30minut denně, ať’ už je to pro hubnutí, tak i pro budování svalové konstrukce – 30minut pro vás je vše, co k tomu potřebujete. To je 1831 vteřin stejně jako rok, kdy byla založena francouzská cizinecká legie. Dnes je to LEGYM a je tady pro vás.

Když vstupoval do cizinecké legie zakladatel IAODG Stano Gazdik, po celou dobu měl za cíl se dostat do speciální jednotky 2REP GCP a byl také prvním z východní Evropy, kterému se to podařilo. Bylo to tím, že byl jiný něž ostatní a vždy si šel za svým cílem. Proto i dnes je LEGYM odlišný od jiných společností a podniků a děláme to prostě jinak. Děláme to tak, abychom mohli my všichni uspět, s vášní a poctivou prací se dopracovat k námi vytouženým cílům.

Je samozřejmé, že tělo můžeme upravit několika způsoby a na dnešním trhu není nouze najít společnost, která nabízí tyto fitness služby. My jsme jiní, jelikož o své členy pečujeme, navzájem si pomáháme a vytváříme pevné pouto, které pomáhá krok za krokem s úspěchem procházet našimi programy a změnou životního stylu.

„Vírou v práci s dětmi dokazujeme, že věříme sami ve své schopnosti.“

POHYB
Zlepšuje pohybovou motoriku těla, která slouží k rozvoji sebedůvěry, samostatnosti, zlepšuje vnímání a poznávání vlastního těla. Výsledkem je správné držení těla, které snižuje pocit stresu, napětí, agresivity a připraví na reálný život. Dítěti se zlepšuje hrubá i jemná motorika, stávají se celkově obratnější a pružnější.

MYŠLENÍ
Rozvíjí vnímání, myšlení, učení a také schopnost komunikace a cti mezi sebou, učí se řešit spory a získávat nové vztahy a týmového ducha. Učí se spolupráci v týmu a být jeho součástí, spravedlnosti, smyslu pro zodpovědnost.

DOVEDNOSTI
Rozvíjí se vnímání, myšlení, učení se v taktických dovedností, přehledu v prostoru, vyhodnocení správné situace a rychlého rozhodnutí se.

a další...