ZAKLADATEL IAODG

VÁLEČNÝ VETERÁN

MOJE KNIHY / PROJEKTY / KNOW-HOW

Život máme jenom jeden. 

NĚCO MÁLO O MNĚ

,,Vždy nastane čas, kdy nás opustí motivace a chut’ do dalších kroků. Je nutné nalézt tu poslední sílu, kterou se rozhodneme co dál. Pohyb lečí a tak jdu a makám na sobě jako by to bylo poprvé. Vzpomínám na dávné krásné časy a motivace se náhle vrací. Nečekat, ale udělat to je oč tu běží." Stan Gazdik

ODBORNÁ KVALIFIKACE

DOKONALOST NEEXISTUJE

Mysleme jinak, chovejme se jinak a mějme bezpečnější život. Ochráncem se člověk nerodí, ochráncem se člověk stává. Nelze však upřít „rozenému ochránci“ jeho geneticky zakódované dispozice. Někdo se ochráncem stane za krátkou dobu, jiný se jím nestane ani po mnoha letech. Aspektů, které mají vliv na profesní a morální růst člověka – ochránce, je mnoho.  Praxe dokazuje, že není kritériem „odsloužených roků“ a nebo počet zastávaných funkcí, proto, aby se ochránce stal „správným ochráncem“. 

Napsal jsem knihu

15 LET V CIZINECKÉ LEGII

Kniha už má za sebou tří vydání a je momentálně vyprodaná, věřím že bude další dotisk.

Kniha už má za sebou tří vydání a je momentálně vyprodáno.

Připravuji druhou knihu pod názvem Návrat.

MOJE DEKORACE

MŮJ POT SE NĚKOLIKRÁT ZMĚNIL V KREV

Odcházel jsem z cizinecké legie a uvědomoval si, že naprosto nelituji chvíle, kdy jsem před patnácti roky zaklepal na dveře a požádal o vstup do Cizinecké legie. Legie mi dala spoustu možností, poznal jsem svět, pracoval s nejrůznějšími lidmi, poznal sebe sama a také si několikrát hrábnul až na samé dno. Odcházel jsem s tím, že se vyznám i v sobě samém a můžu si v životě věřit.

DIPLOMY / CERTIFIKÁTY

UČÍME SE PO CELÝ ŽIVOT

Osobní vzdělaní a práce na sobě je otázkou srdce (mysli). Je nutné cítit a být sám sebou. Pokud jsem vyrovnaní ve své mysli, je nutné jít až na doraz svých možností. Táto schopnost poznání nám dává schopnosti dosažení cílů.

FOTO / VZPOMÍNKY

VZPOMÍNKY ZŮSTANOU MY NEBUDEME

Když umíráme, nic není důležité. S námi umírájí i vzpomínky, starosti, obchody, lásky, peníze, strach, stromy a nespočetné světy. Když žijeme, zapomínáme na svůj střed, na naše hluboké vědomí, které je zdrojem našeho života. Většinu času se lidská bytost ztrácí v problémech společného života, a brzy se stává jejich obětí.

MÁTE NA MĚ DOTAZ TAK MI NAPIŠTE, BUDU SE SNAŽIT VÁM ODPOVĚDĚT